Navigācija

Contact Us

3Cinno Group Co., Ltd

Pievienot: 10. f, Baiwang izpētē un izstrādē Building1, 5158 Shahe W Rd, Xili Town, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong, Ķīna.

Tel: 0086-755-86707123

E-pasts: inquiry@3cinno.com

Mājas > par mums

Mission Statement

3Cinno apgaismojums tika dibināta ar revolucionāru mērķis: būt integrētas piegādātāju radoši, iedvesmojošas un pielāgojamu LED apgaismojums produktu apgaismojums ražošanas uzņēmumiem visos tirgos, izklaide. Mēs izceļam pielāgošanas mūsu integrācijas pakalpojumu koplietošana ir viens un tas pats mērķis kā jūsējā: padarīt īpašs apgaismojums.

Apgaismojuma iespaidīgs parādīt daļu, vai vienkārši padarīt īpašu apgaismojuma liecina, ir katram apgaismojums ražošanas uzņēmumam, kurš apgalvo, ka sniedz ārkārtas vizuālā pieredze nav viegls uzdevums. Kāpēc ir tā, ka? Var smelties iedvesmu no apgaismojuma avots ir pārāk grūti atrast vai pārāk spītīgs jānomaina. Tad kā jūs tiešām varat speciāli elementi, kad visi jums apkārt saka to pašu, bet tas nekas?

Mēs sākām 3Cinno apgaismojuma departamenta jums piedāvāt risinājumu.

Mēs ne tikai attīstīt radošu, daudzpusīga un galvenokārt balstās uz DMX apgaismes produkti, vēl svarīgāk, mēs piedāvājam pielāgotus risinājumus.

Mēs uzskatām, ka pat nelielas izmaiņas sākotnējā produkta var dot atšķirību. Mēs arī uzskatām, ka labs apgaismojums produkts ir ne tikai augsta standarta kvalitātei, tā ir viens, kas iedvesmo cilvēkus visvairāk.

Pielāgošanas ļauj veikt izmaiņas, palīdz jums pielāgotos pārmaiņām un pat piedāvā iespēju radīt maināt izklaides LED apgaismojums rūpniecībā.

Mēs vēlamies iesaistīties šo īpašo pakalpojumu, vēl ņemt iedvesmu un palīdz uzvarēt kredītu, jums ir pelnījuši.

Pielāgotu risinājumu produkti, izņemotintegrācijas pakalpojumu arī ir pielāgota, lai kalpotu jums vislabāk. Katram klientam ir unikalitāti. Notice to, ievēro to, un pret to ar pielāgotu pakalpojumu paketi, bet pats princips: nekad let jums garām lieta.


Integrācijas pakalpojumu iespējām

Revolucionārs integrācija

Desmit gadu pieredze dienē LED izklaides industrijā ļauj mums uzzināt vienu svarīgu faktu: LED displejs un apgaismojums ir cieši saistīti, jo īpaši, ja runa ir par pieteikumu. Jūs atradīsiet inspirational un pielāgojamu apgaismojuma vienumus 3Cinno apgaismojuma departamentā; ērti, 3Cinno displeja departaments nodrošinās jūs ar vienu un to pašu kvalitāti LED displejs produktus. Mūsu divi LED nodaļas strādāt kopā, lai kalpotu jums augstā profesionālā līmenī.

Pielāgošanas

Pielāgošana ir radošs veids, kā padarīt jūsu apgaismojums īpašu.

Ja esat beidzis ar nepilnību produktam, neapdraudot

Ja jums ir kaismi pelnīt apgaismojuma dizains, tāpat kā neviens cits;

Ja jūs esat lepns par savu radošumu un cerot radīt jaunu apgaismojuma maiņu un ņemt iedvesmu tālāk;

Mēs esam šeit, lai būtu jūsu sapņu fabrikā. Rūpnīcas, kas dara gan ražošanas un veicināšanas. Jūs saņemsiet kredītu, jums ir pelnījuši pilnīgi jaunu tirgu atvēršanai ar novatoriskām idejām.

Kvalitātes pārbaude

Viens no mūsu metodes, izstrādāt jaunus produktus, ir avots no ražotājiem mēs zinām un partneriem mēs uzticamies, jo mēs vienmēr turēt acis atvērtas jauniem elementiem kā jūs. Jūs uzskatāt, lai mūs palaist errands un to kvalitātes pārbaudi. Tas nav tikai tāpēc, ka mēs zinām ražošanas faktus šeit šajā tirgū kā mūsu virspusi, vēl svarīgāk, tas ir arī tāpēc, ka partnerība starp mums pamatā ir UZTICĒŠANĀS.

VIP pakalpojumi

Jums ir pelnījuši mūsu baltu cimdu apstrādei. Neatkarīgi no jūsu projekta darbības joma varētu būt, tur ir bezšuvju atbalstu jums laikā, pirms un pēc pārdošanas. Pat tad, ja kaut kas noiet greizi, tas nebūs ilgi.

Visas paketes, lai dotos

Ko jūs saņemat no mums būs risinājumu paketi. Kur jūs izmantot komplektu, mēs darīt lietas vai ļauj izmantot to bez aizķeršanās.

Apzinās laika

Nav tādas lietas kā laiks, nekad nav bijis un nekad būs. Mēs esam laikā apzinās cilvēku. Pakalpojumu, jums būs uzvednes, veikls un nekad nav garām lieta.


Pamatvērtība

Mums nav bailes par to, kas mēs esam, tāpēc, ka mums ir drosmīgs, lai sāktu mainīt un veikt ceļa mazāk ceļojis.

Mēs lūdzam darīt to, ko mēs uzskatām, ka ir liels, jo mēs esam pārliecināti, veikt turpmākus pielāgošanas un veikt pārmaiņas.

Mums nav brīnums, ja tas ir ideāls laiks, lai sāktu, jo mums ir koncentrēti radīt novatoriskas integrācijas pakalpojumu, kas iegūs jūsu aplausi.

Integrētu grupas, kā 3Cinno pieaug jūsu uzticams partneris.


Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: 10. f, Baiwang izpētē un izstrādē Building1, 5158 Shahe W Rd, Xili Town, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong, Ķīna.
Tel: +86-755-86707123
Fax: Fax
E-mail: inquiry@3cinno.com